Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality - nástupní mzda až 60 000 Kč

referenční číslo: 41840 | aktuálnost: 10.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní automotive společnost na Novojičínsku hledáme nové kolegy do týmu kvality. Pokud hovoříš anglicky a máš chuť se rozvíjet, vzdělávat a kariérně růst, nabízíme ti příležitost ve firmě, která si váží svých zaměstnanců a kromě zajímavé práce a motivující mzdy, nabízí širokou škálu benefitů.
* denní komunikace v angličtině se zákazníky - přední automobilové značky * řešení zákaznických reklamací * zajišťování úkolů procesní kvality na svěřeném úseku * spolupráce s výrobním týmem a ostatními odděleními  * aplikace nástrojů řízení jakosti (8D, PFMEA, statistické metody apod.) * účast na auditech a řešení následných podnětů ke zlepšení

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • praxe na podobné pozici
  • znalost nástrojů řízení jakosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1/B2)
  • prozákaznický přístup, schopnost argumentace a obhájit si svůj názor, důslednost a zodpovědnost
  • zájem o další vzdělávání a odborný růst

Nabízíme

* práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží * relokační balíček * odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti * penzijní připojištění a životní pojištění  * příspěvek na dopravu * doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína * podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje * dotované a velmi chutné stravování (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát) * vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa * jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory * 5 týdnů dovolené * odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu * flexibilní systém elektronických benefitů * zvýhodněné tarify telefonování * programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj, Česká republika

Obor: Výroba, průmysl