Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality

referenční číslo: 40200 | aktuálnost: 21.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Řešení kvalitativních problémů Kontakt se zákazníky a řešení jejich požadavků Podílení se na tvorbě dokumentace

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání Praxi na dané pozici v automotive Dobrou znalost systémů řízení kvality VDA 6.3, IATF 16949 Znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě Znalost německého jazyka výhodou Orientaci na zákazníka

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl