Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr simulací pro hybrid/elektromobily (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 37498 | aktuálnost: 08.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledá nové zaměstnání pro které se nadchnete? Máte rádi pestrou práci a vyznáte se nebo se zajímáte o oblast Hybrid/Elektromobilů? Zvládáte komunikaci v AJ?

Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Nadnárodní výrobní společnost právě hledá posilu na pozici INŽENÝR SIMULACÍ PRO HYBRID/ELEKTROMOBILY do stále se rozšiřujícího týmu.

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ!

Náplň práce

  • Systémové simulace v oblasti elektrických / hybridních vozidel
  • Analýzy chování a funkcí systému v rané fázi vývojového cyklu.
  • Průzkum nutný pro identifikaci dat pro simulace
  • Vývoj simulačních modelů systémů.
  • Zavádění nových simulačních metod a simulačních nástrojů i další vývoj stávajících simulačních nástrojů.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického oboru (Strojírenství, Elektrotechnika apod.)
  • Zkušenosti v oblasti simulací (Hybrid, Elektro vozidel)
  • Znalost technik Matlab/Simulink
  • Znalost částí elektrického pohonu (E-Motor, Invertor)
  • Znalost 2D/3D simulačních technik v oblasti dynamiky tekutin (výhodou)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • Nejnovější technologie
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Roční bonusy, příspěvky na rekreaci, připojištění
  • Lokalitu Trutnov

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství