Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr plánování kvality

referenční číslo: 40250 | aktuálnost: 21.08.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Projektové řízení se zaměřením na kvalitu Vývoj a rozvoj konceptu kvality v rámci jednotlivých projektů Plánování, koordinace a realizace všech relevantních činností v oblasti kvality nových projektů od fáze konceptu až po sériovou výrobu Koordinace požadavků na kvalitu a následná realizace přímo se zákazníky Zpracování zákaznických reklamací ve fázi plánování, poté v předsériové fázi až po předání projektu do sériové výroby

Požadujeme

Technická VŠ nebo SŠ se zaměřením elektro
Německý nebo anglický jazyk - min B2 PC dovednosti (Windows, Office, SAP)
Zkušenost v QM project leading v automotive – nezbytné, s procesem zaměřeným na QM-systém, znalost IATF16949 nebo VDA 19.2, FMEA
Časová flexibilita - cestování (Evropa, svět), řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič

Nabízíme

Nadstandartní technické vybavení laboratoře elektro včetně systému zaškolení
Dále zaškolíme vyhl. 50/78Sb., IPC A610 a další
Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
Motivační plat (13. a 14. plat)
25 dní dovolené
A další zajímavé benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita