Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality v automotive (45-65.000 Kč)

referenční číslo: 43759 | aktuálnost: 13.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Domluvíte se anglicky a máte praxi z automotive z oddělení kvality/kontroly jakosti?

Chcete začít pracovat pro firmu, která si bude vážit Vašich pracovních schopností a náležitě Vás zaplatí? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • Pravidelné reportování
  • Podílení se na zlepšování procesů výroby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe z automotive
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Základní znalost procesů a pojmů (FMEA, CP, QIP, 8D, 5 WHY, Ishikawa)
  • Schopnost se odprezentovat – asertivní, komunikativní osobnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Okres Žatec

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti