Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality s NJ (AŽ 95.000 Kč)

referenční číslo: 40518 | aktuálnost: 16.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte solidní zkušenosti z oblasti kvality v automotive? Jste silná osobnost co se nebojí výzev a chcete se dál rozvíjet v perspektivním odvětví a zdokonalovat se v oboru? Němčinu zvládáte slovem i písmem? Stabilita a kvality firmy je pro Vás prioritou?

Pošlete mi Váš životopis a povíme si víc!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za tým
  • Tvorba řízení dokumentace a její evidence
  • Reporting
  • Plánování a realizace interních auditů kontrola dodržování předpisů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Kontrola efektivity a účinnosti přijatých opatření

Požadujeme

  • Němčina na pokročilé komunikativní úrovni
  • Zkušenosti z oblasti kvality v automotive
  • Zkušenosti s audity

Nabízíme

  • Nadstandartní ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Automobil i k osobnímu užívání
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra

Mzda: 75 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti