Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality s AJ nebo NJ (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 39495 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hovoříte plynule anglicky nebo německy? Jste kvalitář srdcem i duší? Zajímá Vás zákaznická kvalita a baví Vás komunikovat se zákazníkem?

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ (50-60.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Komunikace se zakázníkem a řešení reklamací
  • Vzorkování a pomoc při designových změnách
  • Analýza procesních vad a návrhy nápravných opatření
  • Účast na zákaznických a interních auditech
  • Vedení kvalitářské dokumentace a komunikace napříč společností

Požadujeme

  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (NUTNÉ)
  • Zkušenosti v oblasti kvality
  • Vzdělání technického zaměření, nebo technické povědomí
  • Německý jazyk výhodou
  • Znalost nástrojů kvality (8D, PPAP, FMEA)
  • Zkušenosti z mezinárodní výrobní společnosti budou výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • Příspěvky na dopravu
  • Stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní pojistění a penzijní připojištění
  • 5 týdnu dovolené
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti