Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality s AJ (35 - 50 000 Kč)

referenční číslo: 39123 | aktuálnost: 31.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš znalosti kvalitářských nástrojů a metod? Říkají ti něco pojmy 5x proč, Ishikawa, 8D a nejsou to pro tebe jen bláboly? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Náplň práce

  • Podílení se na zlepšování procesů výroby
  • Práce na projektech jak vlastních, tak i s týmem
  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Podílení se na řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • Pravidelné reportování vedení společnosti
  • Spolupráce s výrobou
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • minimálně SŠ
  • Praxe na podobné pozici
  • Znalost základních procesů a pojmů (FMEA, CP, QIP, 8D, 5 WHY, Ishikawa)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost vést tým

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na penzijko
  • Benefitní program
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba