Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality

referenční číslo: 41965 | aktuálnost: 28.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v Pardubicích hledáme nového kolegu/gyni na pozici Inženýra kvality. Pokud hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte a zašlete svůj životopis.
řešení zákaznických požadavků a kvalitativních problémů pravidelná práce se zákaznickými portály - kontrola požadavků, hodnocení zákazníka, řešení reklamací plánování zákaznické kvality před a po SOP (APQP) podílení se na realizaci nových projektů (ve spolupráci s leaderem projektu) – PPAP podílení se na řešení interních změn ve spolupráci s ostatními odděleními zodpovědnost za řešení zákaznických reklamací, analyzuje jejich příčiny a podílí se na zavádění nápravných opatření zodpovědnost za přípravu a koordinuje zákaznické audity zodpovědnost za stanovení typů kontrolních metod a jejich frekvencí pro kontrolu výrobků členem teamu FMEA a podílí se na její aktualizaci jako člen teamu FMEA se podílí na její aktualizaci

Požadujeme

zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti ISO 9001, IATF 16949, APQP, PPAP, FMEA, 5Why, schopnost číst výkresovou dokumentaci ŘP sk. B Angličtina - aktivně slovem i písmem

Nabízíme

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy pružnou pracovní dobu, přátelský pracovní tým 5 týdnů dovolené příspěvek na životní pojištění multisport karta, firemní telefon příspěvek na dopravu 900-3500 Kč možnost osobního růstu a rozvoje přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Ostatní