Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 38390 | aktuálnost: 02.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Anglický jazyk pro vás není žadný strašák a bez problému se domluvíte? Jste komunikativní a máte dobré rozhodovací schopnosti? Tak to hledám právě Vás!

Stabilní mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝR KVALITY (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • zabezpečení výrobních procesů, kvality výrobků a testování
  • kvalifikace nových výrobků
  • řešení zákaznických reklamací, komunikace se zákaznícky
  • projektové řízení ke zlepšení výrobní kvality
  • zavádění systémů řízení a aktualizace dokumentace

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • praxe v oblasti kvality velkou výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost ISO 9001 a nástrojů kvality výhodou
  • dobré rozhodovací a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvky na sport
  • Lokalitu: okres Břeclav
  • Nástup možný ihned

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti