Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr/ka ve stavebnictví | pozemní stavby

referenční číslo: 11-5-400391 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte ukončené VŠ vzdělání v oboru stavebnictví a zkušenosti s vedením projektů pozemních staveb? Výborně! Potom hledám právě Vás!

Co bude Vaší hlavní náplní práce na pozici INŽENÝR/KA POZEMNÍCH STAVEB?

- vedení projektů pozemních staveb
- koncepční návrhy staveb s ohledem na požadavky investora
- řízení a kontrola práce svěřeného týmu
- koordinace projektantů
- nasazování moderních technologií v projektování
- sledování nových trendů ve stavebnictví a jejich využívání
- udržování přehledu o platných normách a jiných předpisech v oboru pozemních staveb
- komunikace se zástupci investora, správci a úřady
- plnění svěřených úkolů

Požadujeme

- VŠ se stavebním zaměřením
- min. 5 let praxe v oboru
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
- doporučená autorizace v oboru pozemní stavby
- znalost práce v Autodesk, AutoCAD podmínkou
- znalost práce v REVIT - výhodou
- výborné organizační a koordinační schopnosti
- ŘP skupiny B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- odměny/bonusy
- příspěvek na stravování paušálem
- příspěvek na penzijní pojištění
- Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky)
- slevy u obchodníků, zvýhodněné tarify
- firemní akce (vánoční, podzimní, sportovní)
- možnost profesního rozvoje
- jazykové kurzy

Místo pracoviště: Okres Liberec, Liberec,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní