Typ nabídky

Minimální mzda

Investiční referent/ka Odboru správy majetku

referenční číslo: 1609899470 | aktuálnost: 13.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, státní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Investiční referent/ka Odboru správy majetku.

Náplň práce:

  • zajišťování a realizace stavebních investic, oprav a údržby majetku města

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání stavebního směru
  • znalost práce na PC (SW Microsoft Office)
  • praxe ve veřejné správě a v oblasti stavebnictví výhodou
  • orientace v zákonech č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
  • dobrá znalost stavební projektové dokumentace, orientace v rozpočtech
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • znalost jednacího jazyka.
  • státní občan ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem na území ČR
  • způsobilost k právním úkonům
  • morální a trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 120,- Kč
  • možnost využití poukázek Ticket Benefits na sportovní, kulturní, zdravotní a společenské aktivity
  • zázemí otevřeného a klientsky orientovaného úřadu
  • příspěvek na rekreaci nezaopatřených dětí zaměstnanců
  • možnost využití celé řady akreditovaných odborných kurzů a školení
  • bezplatné, periodické, lékařské prohlídky
  • možnost poskytnutí bezúročných půjček
  • příspěvek na životní připojištění
  • možnost využití podnikového rekreačního zařízení
  • Pracovní úvazek: 40 h/týden, na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
  • Platová třída: 10, dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., stupeň dle započítané praxe, přičemž po uplynutí sjednané zkušební doby lze přiznat osobní příplatek dle § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce
  • Místo výkonu práce: Městský úřad Slaný

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Slaný,

Region: Středočeský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům