Typ nabídky

Minimální mzda

Interní auditor – automotive (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 38181 | aktuálnost: 11.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oblasti kvality nebo se již nějakou dobu pohybujete v oblasti kvality v automotive? Jste pečlivý/á, máte rád/a ve věcech řád a správa dokumentace celé firmy Vás nerozhodí? Chcete být součástí auditů na pobočce v ČR a v budoucnu i v zahraničí? Máte znalost norem a systémů v kvalitě?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici:

INTERNÍ AUDITOR – AUTOMOTIVE (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Správa dokumentace celé společnosti
  • Zpracování požadavků na změny nebo vyřazení dokumentů
  • Provádění auditů kvality, procesní audity a BOZP audity
  • Po čase občasné služební cesty do zahraničního závodu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství nebo kvalita)
  • Alespoň krátká praxe v oddělení kvality
  • Povědomí o IATF 16949, ISO 14001 a 45001 a VDA 6.3
  • Řidičský průkaz B – v budoucnu cesty do zahraničního závodu

Nabízíme

  • 20 dnů dovolené, každý rok den navíc
  • 13. mzdu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: okres Mladá Boleslav

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti