Typ nabídky

Minimální mzda

HSE Supervisor

referenční číslo: 41267 | aktuálnost: 08.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme nového HSE supervizora, který převezme odpovědnost za oblast bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí. Člověka, který bude ručit za plnění všech požadavků norem ISO 14000 a ISO 18001/45001. Pokud jste zkušeným odborníkem v této oblasti, ale i praktikem, který umí problematiku přiblížit zaměstnancům, pak je tato pozice určena přímo pro vás.
Realizace projektů oddělení HSE. Implementace neustálého zlepšování. Zajištění naplňování praktického a legislativního rámce v oblasti bezpečnosti. práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí. Zajišťování plnění úkolů souvisejících s normou ISO 14001 a ISO 18001/45001. Kontrola standardů SOX. Evidence, aktualizace a hodnocení chemických látek v závodě. Vedení týmu. Evidence hlášení. Zodpovědnost za bezpečnost lidí a bezpečnost zařízení. Dodržuje zásady požární ochrany, ochrany životního prostředí a BOZP vyplývající z obecných zásad bezpečnosti práce a zákoníku práce § 106

Požadujeme

Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici (automotive výhodou) SŠ/VŠ vzdělání technického, HSE nebo ekonomického směru Angličtina na středně pokročilé úrovni Němčina výhodou, ale ne podmínkou Uživatelská znalost MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, budou vašimi denními pomocníky Uživatel SAP je výhodou Na této pozici se neobejdete bez znalosti legislativy v oboru "HSE", znalosti projektové metodiky V normách ISO 9001, ISO 14000, ISO 18001/45001, ISO IATF 16949 jste jako doma a ovládáte jejich požadavky i implementaci do praxe Nechybí vám znalost pracovněprávní medicíny a norem SOX

Nabízíme

Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod) 5 týdnů dovolené Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz) Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Výroba, průmysl