Typ nabídky

Minimální mzda

HSE manager | táborsko

referenční číslo: 7-26-400695 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Zajímá Vás bezpečnost a ochrana životního prostředí? Máte již zkušenosti na obdobné pozici?

Hledáme zkušeného HSE Manažera, který bude mít klíčovou roli při zajištění bezpečnosti, ochrany životního prostředí a zdraví zaměstnanců. Pokud Vás zajímají otázky týkající se dodržování předpisů, rizikové analýzy a implementace bezpečnostních opatření, pak je tato pozice právě pro Vás!

Co bude Vaším úkolem:
- Budete odpovědní za vedení a implementaci politiky týkající se zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí.
- Pomůžete identifikovat rizika a provést analýzu rizik, abyste minimalizovali možné nebezpečí.
- Vypracujete a realizujete školení pro zaměstnance z oblasti bezpečnosti a ŽP.
- Sledujete a hodnotíte dodržování předpisů a standardů.
- Budete se zabývat řešením nehod a incidentů a vypracováváním preventivních opatření pro minimalizaci rizik.
- Spolupracujete s orgány veřejné správy a dalšími zainteresovanými stranami.
- Budete vést jednoho přímého podřízeného (HSE specialistu) a spolupracovat s externí společností.

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na úrovni B2
- Zkušenosti na obdobné pozici (alespoň 3 roky)
- Zkušenosti s implementací a zlepšováním HSE systému
- Silné komunikační dovednosti
- Certifikát OZO

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Služební automobil
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Multisport karta
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku

Mzda: 80 000 - 130 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Tábor, Tábor,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita