Typ nabídky

Minimální mzda

HSE manager Praha-východ (80-100.000 Kč)

referenční číslo: 37091 | aktuálnost: 09.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s řízením HSE ve výrobním závodu? Bez problémů se domluvíte anglicky? Chcete být součástí managementu společnosti a podílet se na důležitých projektech v oblasti HSE?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

HSE MANAGER Praha-východ (80-100.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení projektů v oblasti BOZP/PO a životního prostředí
  • vedení týmu specialistů na BOZP/PO
  • monitorování, identifikace, analýzy a vyhodnocování rizik
  • vedení interních auditů
  • zodpovědnost za správnou evidenci pracovních úrazů
  • komunikace se státními orgány
  • reporting Řediteli závodu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost norem ISO 9001, ISO 45001, BOZP/PO

Nabízíme

  • roční odměny
  • kafeterii
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Management, Bezpečnost, ostraha