Typ nabídky

Minimální mzda

HR Specialista| vzdělávání a rozvoj

referenční číslo: 9-14-399592 | aktuálnost: 30.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme MANAŽERA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE, který bude mít na starosti návrh a implementaci strategie vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Manažer vzdělávání bude spolupracovat s HR týmem a manažery v různých odděleních, aby zajistil, že vzdělávací programy odpovídají potřebám zaměstnanců na všech úrovních společnosti.

Hlavní náplní práce bude:

- Zodpovědnost za navrhování a implementaci komplexní strategie vzdělávání a rozvoje, která bude souznět s podnikovou kulturou a cíli
- Navrhování vzdělávacích programů
- Vyhodnocování efektivity školicích programů a přizpůsobení vzdělávacích programů na základě výsledků.
- Implementace současných trendů týkajících se vzdělávání a rozvoje
- Úzká spolupráce s manažery ze všech oddělení
- Spolupráce s kolegy z HR oddělení na různých projektech

Požadujeme

* VŠ vzdělání
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (častá komunikace s managementem v cizině)
* Kreativní myšlení
* MS Office na uživatelské úrovni
* Předchozí praxe v HR, ideálně z výrobního podniku

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- HO
- zdravotní volno
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Cafeteria
- příspěvky na jazykové vzdělávání
- další firemní a jazykové vzdělávání
- možnost profesního i osobnostního růst

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské