Typ nabídky

Minimální mzda

HR specialista s přesahem do mzdového účetnictví - Žebrák

referenční číslo: 41149 | aktuálnost: 06.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nově vzniklého výrobního závodu v Žebráku, hledám posilu do HR týmu. Stanete se součástí moderní mezinárodní společnosti, která vyrábí skleněné a plastové komponenty.
Podpora HR manažerky Správa docházky (před přípravou podkladů) Vyhledávání kandidátů a příprava na pohovor Organizace školení (vstupní, BOZP…) Evidence lékařských prohlídek, školení a pracovních oděvů HR reporty a administrativní činnost Spolupráce s externí mzdovou účetní

Požadujeme

Praxe na podobné pozici vítána Základní znalost AJ nebo NJ Základní znalost Excelu a PowerPointu Zkušenosti se správou sociálních sítí (FB, IG, LinkedIn) Zkušenost se mzdovým účetnictvím a BOZP velká výhoda Ochota učit se nové věci a vzdělávat se

Nabízíme

Vhodné i pro maminky po MD/RD Flexibilní pracovní doba Pracovní poměr na dobu neurčitou Bonus za doporučení zaměstnance 25 dní dovolené, plus další navyšování podle odpracovaných let Příspěvek na stravování Odměny při pracovním výročí Týmové a celofiremní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR