Typ nabídky

Minimální mzda

HR nováček | recruitment consultant | jihlava

referenční číslo: 11-14-399968 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Zajímáš se o personalistiku? Rád/a by ses realizoval/a v oblasti HR, ale nemáš potřebnou praxi? Chceš se stát profesionálním recruiterem a dále se rozvíjet?

Do našeho jihlavského Grafton týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici RECRUITMENT CONSULTANT. Vítáme v našich řadách jak zkušené recruitery, tak i čerstvé absolventy a HR nováčky s chutí a zájmem na sobě pracovat! :)

Co u nás práce konzultanta znamená:

- odpovědnost za celkový proces náboru (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů)
- nebojí se telefonovat
- zároveň ho baví práce v týmu, protože tady táhneme všichni za jeden provaz
- umí být obchodníkem, kreativcem a někdy také i psychologem
- zvládá komunikovat, řešit, analyzovat, ale také vyřizovat spoustu administrativy, která k naší práci patří
- umí hledat cesty a nenechá se odradit při prvním nezdaru
- má chuť, energii a nebojí se opravdu náročných úkolů
- hledá různorodou práci, kde se rozhodně nebude nudit

Požadujeme

- nadšení a zájem o oblast HR
- komunikativní angličtina vítána
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochota se učit!!
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

- kompletní zaučení na pozici
- až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
- 2 sick days/rok
- 2 dny home office/týden
- flexibilní pracovní doba
- cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
- stravenkový paušál (60Kč/den)
- příspěvek na multisport kartu
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- kariérní posun
- příspěvek na životní/důchodové pojištění (po 2 letech)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jihlava, Jihlava,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy