Typ nabídky

Minimální mzda

HR manager Praha-východ (110-140.000 Kč)

referenční číslo: 36988 | aktuálnost: 21.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s kompletní personální agendou ve výrobní společnosti? Chcete se podílet na rozvoji strategických cílů společnosti v oblasti HR? Domluvíte se bez problémů anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici?

HR MANAGER Praha-východ

Náplň práce

  • nastavení strategie společnosti v oblasti personalistiky
  • vedení menšího týmu lidí (Personalisti, Mzdová účetní)
  • rozvoj a motivace svého týmu
  • zodpovědnost za strategii náboru
  • nastavení interních procesů a předpisů dle platné legislativy
  • dohled nad dodržováním směrnic
  • zodpovědnost za pracovně právní agendu
  • komunikace se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraniční centrálou)
  • perfektní znalost Zákoníku práce a s tím spojené legislativy
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • roční odměny
  • auto i k soukromým účelům
  • kafeterii
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 110 000 - 140 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR