Typ nabídky

Minimální mzda

HR Generalista - zkrácený úvazek (částečný Home Office)

referenční číslo: 45687 | aktuálnost: 02.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nová příležitost pro milovníky HR nebo i maminky na rodičovské dovolené!
recruitment process správa inzertních portálů, komunikace s personálními agenturami vedení zákonných školeních a jejich evidence reporting další administrativní úkony v rámci personálního oddělení

Požadujeme

min. ukončené vzdělání středoškolského typu VŠ vzdělání se zaměřením na andragogiku/personální management výhodou praxe v personalistice ideálně z výrobní firmy spolehlivost, pečlivost, komunikativnost ŘP sk. B

Nabízíme

zkrácený úvazek v kombinaci s možným Home Office přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí bonusový systém prémií ve firmě příspěvek na dojíždění 4 Kč/km oběd za 31 Kč firemní kantýna k dispozici v dopoledních hodinách
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Personalistika, HR