Typ nabídky

Minimální mzda

HR Business Partner

referenční číslo: 42592 | aktuálnost: 29.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již nějaké zkušenosti se zastřešením onboradingu, learningu, či HR plánováním ve větší společnosti? Případně již působíte na pozici Business Partnera a hledáte novou výzvu?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme do menšího HR týmu specialistu na pozici:

Náplň práce

  • personální zastřešení vybraného segmentu (výrobní i THP pozice)
  • účast při HR projektech (závodové i centrální)
  • zapojení se v rámci onboardingu, plánování a rozvoje zaměstnanců
  • částečná HR operativa
  • spolupráce a udržování vztahů s manažery

Požadujeme

  • zkušeného personalistu
  • s praxí ideálně ve výrobní společnosti
  • komunikativní angličtinu
  • rozhled, samostatnost, empatii

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost homeoffice
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • místo výkonu práce: Jičín
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Personalistika, HR