Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme spolehlivé řidiče/ky

referenční číslo: 589c341da5ad955ff315af23 | aktuálnost: 12.06.2017

Medialink Communications Consult s.r.o.

Pro našeho klienta, středně velká spediční firma se sídlem v srdci Saska, ve městě Döbeln, uveřejňujeme následující nabídku zaměstnání: Hledáme spolehlivé řidiče/ky

Náplň práce

Jsme středně velká spediční firma se sídlem v srdci Saska, ve městě Döbeln.

Hledáme spolehlivé řidiče/ky, kteří mají zájem o změnu své profesní kariéry a dovedou si představit pracovat v Německu.

K posílení našeho týmu hledáme řidiče nákladních vozidel pro vnitrostátní dopravu, to znamená v okruhu ca. 300 km.

Začátek pracovní doby střídavě mezi 5. - 8. hodinou. Každodenní návrat do sídla firmy v Döbelnu, volné víkendy.

Od řidiče očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. C+E
  • základní znalosti německého jazyka
  • spolehlivost – motivace

Na oplátku nabízíme:

  • pevný základní plat 1.550,- € měsíčně (hrubá mzda) + diety cca. 200,- €
  • rodinné pracovní klima
  • moderní vozový park
  • stálé vozidlo
  • pomoc při hledání bytu v Döbelnu

V případě dalších dotazů a žádostí prosíme o písemné sdělení:  a.waldautrans@gmx.de

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 41 500 - 47 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Eichbergstr. 5-7, Döbeln, 04720

Region: Německo

Obor: Doprava, logistika

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní