Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný rada / ochrana rostlin

referenční číslo: 41074 | aktuálnost: 31.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se posilou odborného týmu ÚKZÚZ (Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský) v Praze. Smlouva na dobu neurčitou s možným nástupem od února 2023 nebo dle dohody. Flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc a další výhody!
komunikace s institucemi v Česku i v zahraničí, které řeší ochranu rostlin před škůdci a chorobami, a navazující výměna informací o výskytu škůdců a chorob rostlin a opatřeních proti nim sledování plnění povinností ÚKZÚZ vyplývajících z mezinárodních úmluv o ochraně rostlin a z předpisů Evropské unie v oblasti ochrany rostlin účast na zahraničních a tuzemských jednáních k tématům týkajícím se ochrany rostlin před chorobami a škůdci a koordinace zastupování ÚKZÚZ na těchto jednáních monitoring legislativy EU o škůdcích a chorobách rostlin a příprava věcného obsahu dokumentů potřebných k zajištění souladu českých předpisů s touto legislativou

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru zemědělství, lesnictví nebo biologie, nebo právo a právní vědy znalost AJ, NJ nebo FJ odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím MŠMT ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

platová třída podle Přílohy č. 1 k zákonu č. 234/2014 Sb., o státní službě Flexibilní pracovní doba Možnost částečné práce z domova Smlouva rovnou na dobu neurčitou Týden dovolené navíc 5 sick days Rozvoj a vzdělávání hrazené společností Možnost využití podnikových zařízení k rekreaci Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity Stravenky Služební telefon včetně výhodného tarifu pro rodinného příslušníka Odměny k životním a pracovním příležitostem Notebook pro pracovní účely
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Věda a výzkum