Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní

referenční číslo: 1609300470 | aktuálnost: 03.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, distributora nabízejícího služby a řešení v oblasti energetiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce:

  • Kompletní vedení finančního účetnictví vč. měsíčních a ročních uzávěrek
  • Evidence a kontrola účetní dokladů
  • Účetní zpracování vydaných a přijatých faktur s důrazem na zpracování dokladů na nákup zboží z EU a třetích zemí
  • Účtování pokladních a bankovních výpisů, zajišťování plateb závazků
  • Evidence DPH vč. zpracování přiznání k DPH
  • Evidence dlouhodobého majetku, leasingu
  • Účtování závěrečných operací, sestavování účetních výkazů, kontrola včasnosti
  • Termínů průběžná kontrola dat pro měsíční zpracování reportingu
  • Spolupráce s finančním ředitelem
  • Spolupráce s daňovým poradcem a auditorem

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Výbornou znalost účetnictví, znalost a orientace v daňových zákonech
  • Uživatelskou znalost MS aplikací (především Excelu)
  • Výhodou je znalost práce v programu AP+ či SAP
  • Anglický jazyk – úroveň B2
  • Samostatnost, loajalitu, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti v odvětví, které zažívá silný růst
  • Příležitost podílet se na zvyšování podílu obnovitelných zdrojů v ČR
  • Stabilní práce a příjemný menší kolektiv
  • Osobní rozvoj, možnost rozšíření specializace od fakturace k účetnictví, controllingu
  • Benefity společnosti - notebook a mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, sick days, odborné vzdělávání, výuka angličtiny na pracovišti, stravenkový paušál, firemní akce
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a atraktivní bonusový systém společnosti
  • Místo výkonu práce: Chrášťany
  • Nástup: ihned nebo dohodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Chrášťany,

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: ekonom, fakturant/fakturantka, účetní, hlavní účetní, finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday