Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní

referenční číslo: 41239 | aktuálnost: 25.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti jako hlavní účetní nebo samostatná senior účetní a hledáte stabilní zaměstnání v lokalitě Praha 4? Domluvíte se v anglickém jazyce a máte smysl pro detail? Rozumíte daňovým předpisům a máte pokročilou znalost MS Excelu? Nabízíme zajímavou pracovní příležitost s atraktivním balíčkem zaměstnanekých benefitů: Benefitní systém Cafeterie, stravenky, 28 dní dovolené, 2 dny sick days, čaj a kávu na pracovišti a spousta dalšího. Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět.
Vedení a rozvíjení týmu finanční účtárny (4 pracovníci), zajišťovat odbornou a systematickou podporu týmu Spravovat účetní směrnice a účetní postupy v souladu s platnou legislativou  Zodpovědnost za měsíční a roční závěrkové operace, výkazy dle IFRS a analýzy pro potřeby mateřské společnosti dle standardů Skupiny IPF Řídit zpracování účetních transakcí, deníků a rekonciliací, Participovat na projektech a definování business procesů s dopady do finančního výkaznictví Organizace přípravy podkladů pro audit, daňová přiznání, potřeby jiných oddělení

Požadujeme

Zkušenost na podobné pozici nebo 5-letou zkušenost na pozici samostatné senior účetní Velmi dobrou znalost podvojného účetnictví a výkaznictví Zkušenosti s vedením menšího týmu Porozumění finančních analýz a finanční matematiky Uvažování v souvislostech, analytické myšlení Angličtinu na komunikativní úrovni MS Office, zejména pokročilou znalost MS Excel Porozumění daňových předpisů a obecné právní povědomí Smysl pro detail, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v lokalitě Praha 4  Stabilní zaměstnání s různorodou náplní práce na hlavní pracovní poměr v dobře dostupné lokalitě MHD Možnost uplatnit své zkušenosti a dále se rozvíjet Fond pracovní doby zkrácen na 37,5 hodin týdně. Systematické zaškolení Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: Benefitní systém Cafeterie, stravenky, 28 dní dovolené, 2 dny sick days, čaj a kávu na pracovišti a spousta dalšího V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví