Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní tavič - olomouc

referenční číslo: 22396 | aktuálnost: 15.02.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme nového kolegu se zkušenostmi se slévárny, nejlépe jako tavič. Výborně platíme, máme širokou škálu benefitů. Naše kvalitní odlitky putují do celého světa pro řadu významných světových společností.

Náplň práce

  • Budete mít na starost tavící pec
  • Příprava pece a její celkový chod
  • Příprava materiálu, chemická úprava a průběžná

kontrola

Požadujeme

  • SOU/SŠ
  • Praxe na slévárenském provoze, ideálně jako tavič
  • Znalost technologických postupů
  • Fyzická zdatnost – práce je fyzicky náročná a ve
    vyšších teplotách
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • Výborné finanční ohodnocení – Vaše zkušenosti dokážeme ocenit
  • Dotované stravováni, kantýna přímo v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Spoustu dalších benefitů

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Strojírenství