Typ nabídky

Minimální mzda

Frontend developer pro produktový tým (40-80.000 KČ)

referenční číslo: 30625 | aktuálnost: 22.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš pracovat pro společnost, kde je dobrý kolektiv, kopa firemních akcí, zajímavé služební cesty? Kde je také možnost doplnění certifikátů ITIL a PRINCE2? Dej nám o sobě vědět!

Stabilní společnost s fajn kolektivem hledá nového člena týmu na pozici:

FRONTEND DEVELOPER PRO PRODUKTOVÝ TÝM (40-80.000 KČ)

Náplň práce

  • Programování frontendu v moderních frameworcích
  • JavaScript, TypeScript, Angular, React, ….
  • Spolupráce na vývoji našich webservices (Rest,SOAP)

Požadujeme

  • Znalost JavaScript, TypeScript, Angular, React
  • Praxe na pozici Frontend developera (výhodou)
  • Znalost anglického jazyka (komunikativně)
  • Proaktivní osobnost

Nabízíme

  • Až 30 dní dovolené
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost HOME OFFICE
  • Stravenkový paušál
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost doplnění certifikátů ITIL a PRINCE2
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: jihozápadně od Olomouce

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj