Typ nabídky

Minimální mzda

Frézař / Strojírenský technik v Olomouci (až 35 tisíc)

referenční číslo: 42381 | aktuálnost: 02.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s frézkou a umíte číst technické výkresy? Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu, kterého bychom rádi naučili pracovat s naší horizontkou a jako frézař pro to máte ideální předpoklady. Jestli jste manuálně zručný člověk a hledáte práci ve stabilní firmě v Olomouci, pošlete nám svůj životopis.
Obrábění na horizontální vyvrtávačce (vše vás naučíme) Práce podle technických výkresů Jedna směna (ranní) - doma jste po 14. hodině

Požadujeme

Praxe s frézkou Čtení technických výkresů

Nabízíme

Mzda až 35 tisíc  Volno navíc Flexibilní začátek a konec pracovní doby Příspěvek na penzi Stravenky  Příspěvek na vzdělávání a kurzy Příjemné prostředí a dobrý tým lidí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl