Typ nabídky

Minimální mzda

Frajer - operátor na call centrum od 24.000 KČ

referenční číslo: 38016 | aktuálnost: 20.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi výřečný/á a schopný/á pohotově zareagovat na nečekanou situaci? Máš zkušenosti z call centra a právě hledáš novou výzvu? Pošli mi svůj životopis! Hledáme posilu na pozici
FRAJER - OPERÁTOR NA CALL CENTRUM OD 24.000 KČ

Náplň práce

  • Denní komunikace s klienty
  • Analýza potřeb klienta
  • Správa portfolia, aktualizace a realizace návrhů
  • Spolupráce s kolegy z obchodu

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU, obor nehraje roli
  • Praxe na call centru podmínkou
  • Komunikační schopnosti
  • Orientace na klienta
  • Výborná čeština - slovem i písmem
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Nástupní plat 24.000 Kč plus příplatky
  • Osobní hodnocení
  • 25 dní volna
  • Interní školení a možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na stravu, penzijko, životko
  • Služební telefon
  • Program benefit plus
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Služby, osobní služby, au-pair