Typ nabídky

Minimální mzda

FMEA moderátor v moderním vývojovém centru

referenční číslo: 41100 | aktuálnost: 31.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud máte zkušenosti s metodou FMEA a nejlépe v automobilovém průmyslu, máte komunikativní angličtinu nebo němčinu, tak hledáme právě vás. Nově otevíráme a hledáme člověka se specializací na metodiku FMEA, který bude součástí moderního vývojového centra a bude se podílet se svými kolegy na atraktivních projektech.
zajištění správné aplikace metodiky FMEA pro konstrukční oddělení vytváření produktové FMEA DE/EN v souladu s AIAG/VDA příprava a následné zpracování produktové FMEA včetně kontroly  plánování termínů produktové FMEA reporting produktové FMEA zákazníkovi, vedoucímu vývoje a manažerovi projektu prezentace produktové FMEA u zákazníka vytváření prezentací - např. výsledků produktových FMEA

Požadujeme

alespoň SŠ technického směru zkušenosti s FMEA moderováním komunikativní angličtina nebo němčina znalost FMEA, APQP aktivní uživatel programů MS Office, CAD nebo Plato- Software zkušenost v automobilovém průmyslu je výhodou

Nabízíme

13 a 14. plat příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění možnost využít závodní stravování ve firemní kantýně 25 dní dovolené sick days smlouva na dobu neurčitou jazykové kurzy v rámci pracovní doby práce v moderním vývojovém centru flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Věda a výzkum, Výroba, průmysl, Management