Typ nabídky

Minimální mzda

Firemní právník (Plzeň)

referenční číslo: 45710 | aktuálnost: 03.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní výrobní společnost se sídlem v Plzni hledáme právníka. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a hledáte příležitost pro další profesní rozvoj, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Zaměření na pracovní právo a ochranu osobních údajů - příprava smluv, předpisů, korporátní poradenství Podpora při vedení sporů, příprava strategií, komunikace s advokátními kancelářemi Práce v menším týmů firemních právníků

Požadujeme

VŠ vzdělání se zaměřením na právo nebo právní vědy Zkušenost z obdobné pozice alespoň 3 roky Anglický jazyk na pokročilé úrovni Reprezentativní vystupování, schopnost vést jednání, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

Zkrácená flexibilní pracovní doba Možnost kariérního růstu Možnost práce na Home office Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování - závodní stravování Možnost jazykových kurzů Cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa