Typ nabídky

Minimální mzda

FINANČNÍ ÚČETNÍ – vhodné pro juniorní i seniorní uchazeče

referenční číslo: 42324 | aktuálnost: 24.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost, zabývající se výrobou tepelných výměníků, hledáme do menšího a velmi přátelského týmu účetních novou kolegyni nebo kolegu.
účtování faktur a další běžné účetní operace (pokladna, banka, sklady…) spolupráce na účetních uzávěrkách příprava podkladů pro audity zpracování přiznání k DPH

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického směru alespoň 2 roky praxe v účetnictví pokročilou znalost MS Excel angličtinu alespoň na základní úrovni (psaní mailů) časovou flexibilitu (zejména během závěrkových prací) samostatnost a chuť se učit

Nabízíme

zázemí stabilní nadnárodní společnosti zajímavé finanční ohodnocení přátelský kolektiv, který rád zaškolí a pomůže  možnost občasného home office a flexibilní pracovní doby 25 dní dovolené roční bonusový program dotované stravování  možnost využití svozové dopravy příspěvek na penzijní připojištění  profesní vzdělávání smlouva na dobu neurčitou Místo výkonu práce: Unhošť u Prahy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví