Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní - správa nemovitostí

referenční číslo: 1611300191 | aktuálnost: 07.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, rodinnou společnost, která se specializuje na správu obytných domů, obchodních a administrativních center v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní - správa nemovitostí.

Náplň práce:

  • Účtování dodavatelských/odběratelských faktur
  • Účtování pokladních a interních dokladů
  • Evidence majetku – zařazení, odpisy, vyřazení
  • Závěrkové práce, inventura účtů
  • Konfirmace závazků a pohledávek ve skupině
  • Podklady k sestavení daňového přiznání
  • Příprava platebních příkazů
  • Zpracování bankovních výpisů a jejich zaúčtování
  • Správa datové schránky
  • Příprava statistických výkazů
  • Účtovaní SVJ, s.r.o.
  • Zpracováni DPH
  • Spolupráce s daňovým poradcem a auditorem

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici cca 4 roky
  • Zkušenost s účtováním SVJ a zpracováním DPH
  • Znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
  • Znalost MS Office, znalost SW POHODA výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Ochota vzdělávat se
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů

Nabídka:

  • Zázemí v rodinné společnosti na HPP - fulltime s vice jak 30-letou existencí na trhu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Jistota pracovní pozice v ekonomicky stabilním oboru
  • Práce v příjemném pracovním kolektivu
  • Odpovídající zaškolení a podporu týmu
  • Firemní benefity a motivující finanční ohodnocení a bonusy, mobilní telefon
  • Možnost home office
  • Uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Praha 6 - Liboc
  • Možnosti nástupu ihned/dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: účetní, finanční účetní, finanční specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova