Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní junior i senior

referenční číslo: 42246 | aktuálnost: 27.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi na pozici finanční účetní? Nebo právě budete maturovat a hledáte si práci? Jste zodpovědný/á a týmový hráč/ka? Tak to hledáme právě Vás!
Zašlete nám svůj aktuální životopis!

Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ JUNIOR I SENIOR

Náplň práce

  • Zodpovědnost za zpracování účetních dokladů
  • Zpracovávání daňových přiznání
  • Zodpovědnost za bankovní účetnictví
  • Komunikace s bankami a napříč firmou
  • Reportování vedení
  • Zpracovávání podkladů pro statistiky
  • Zpracovávání ekonomických analýz hospodářské činnosti
  • Zodpovědnost za kontrolní výkazy, DPH, Intrastat
  • Spolupráce s daňovým a účetním poradcem
  • Správa kmenových dat

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - obor finance nebo obchodní administrativa
  • Praxi v oblasti účetnictví
  • Znalost DPH, zkušenosti se zpracováním reportů, rozpočtů a analýz
  • Znalost MS Office - Excel (kontingenční tabulky)
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni výhodou
  • Praxe s interním systémem

Nabízíme

  • Ohodnocení odpovídající pozici
  • Bonusy a prémie
  • PS na dobu neurčitou
  • Moderní prac. prostředí
  • Dovolená navíc
  • Cafeterii
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání
  • Ideálně nástup ihned
  • Lokalitu: Břeclav

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika