Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní - Chrášťany

referenční číslo: 1612442497 | aktuálnost: 09.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, velkoobchod a maloobchod s italskými potravinami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní

Náplň práce:

  • účtování dodavatelských/odběratelských faktur
  • účtování pokladních dokladů
  • účtování interních dokladů
  • evidence majetku - zařazení, odpisy, vyřazení
  • závěrkové práce, inventura účtů
  • konfirmace závazků a pohledávek ve skupině
  • podklady k sestavení daňového přiznání
  • příprava platebních příkazů
  • zpracování bankovních výpisů a jejich zaúčtování
  • správa datové schránky
  • příprava statistických výkazů
  • zpracováni DPH
  • spolupráce s daňovým poradcem a auditorem

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici cca 4 roky
  • znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
  • znalost MS Office, znalost SW POHODA výhodou
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • ochota vzdělávat se
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů

Nabídka:

  • zázemí v potravinářské společnosti na HPP - fulltime s více jak 30-letou existencí na trhu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • jistota pracovní pozice v ekonomicky stabilním oboru
  • práce v příjemném pracovním kolektivu
  • odpovídající zaškolení a podporu týmu
  • firemní benefity a motivující finanční ohodnocení a bonusy, mobilní telefon
  • uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání
  • možnosti nástupu ihned/dle dohody
  • místo výkonu práce: Chrášťany, Praha - západ

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Chrášťany,

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: účetní, finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení