Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 40005 | aktuálnost: 01.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové pracovní uplatnění nebo se jen poohlížíte po nové výzvě? Máte předešlou praxi v oblasti účetnictví a daní?
Tak reagujte na pozici a zašlete svůj aktuální životopis!

Mezinárodní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici:
FINANČNÍ ÚČETNÍ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracovávání DPH, DPPO, účetní závěrky
  • Účtování bank. výpisů, cestovních příkazů
  • Spolupráce na rozvoji a implementaci systému
  • Kooperace s auditory a daňovými poradci
  • Zpracovávání statistických výkazů
  • Reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (ideálně ekon. směru)
  • Praxi v oblasti účetnictví podmínkou
  • Znalost účetní a daňové problematiky
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Znalost účtování zahraničních plateb

Nabízíme

  • Závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Nástup možný ihned

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika