Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční referent/ka

referenční číslo: 6400afc0110e46c21101dd73 | aktuálnost: 23.06.2023

Městská část Praha 18

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice "finanční referent/ka". Podrobné podmínky pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na www.praha18.cz - zaměstnání - volná pracovní místa. Kontaktní osoba: Hana Klingerová, tel.: 284 028 172.

Náplň práce

  • vedení účetní agendy příspěvkových organizací na ÚMČ, tj zejména:
  1. kontrola hospodaření zřízených příspěvkových organizací
  2. zpracovávání přehledů o hospodaření příspěvkových organizací
  3. spolupráci při přípravě podkladů pro jednání Rady MČ
  • kontrola vyúčtování grantů poskytovaných MČ.

Požadujeme

Požadované vzdělání:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

požadované znalosti:

  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
  • znalost ekonomického systému GINIS výhodou,
  • znalost podvojného účetnictví výhodou,
  • zkouška odborné způsobilosti při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu výhodou,

další dovednosti, schopnosti:

  • přesnost, pečlivost, spolehlivost,
  • schopnost samostatného rozhodování,
  • organizační a komunikační schopnosti.

Místo pracoviště: Bechyňská 639, Praha 18, 19900

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: finanční účetní, referent, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday