Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční poradce na hlavní pracovní poměr

referenční číslo: 42287 | aktuálnost: 25.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete mít informace z finančního trhu jako první? Baví vás předávat zkušenosti, které jsou spojeny s praxí? Přidejte se k nám! Na pobočce v Českých Budějovicích máme volné místo.
Denní kontakt s klienty na naší pobočce Poskytování komplexního finančního poradenství (pojištění, penzijní spoření, investice, úvěry, hypotéky, účty, stavební spoření) Pomáhat našim klientům v orientaci na finančním trhu Tvorba analýz a prezentace klientům

Požadujeme

Maturitní vysvědčení a čistý trestní rejstřík Jste komunikativní a jednání s lidmi vás baví - od specialisty klient očekává srozumitelná vysvětlení Máte obchodního ducha - dokážete zjistit, co klient potřebuje a navrhnete řešení

Nabízíme

Fixní mzda plus výkonnostní/variabilní složka Smlouva na hlavní pracovní poměr Vzdělávání – školení, plnění certifikací Flexibilní pracovní doba Dovolená navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví