Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční Manažer/ka

referenční číslo: 44750 | aktuálnost: 05.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte možnost uplatnění Vašich dosavadních zkušeností s vedením finančního oddělení ve výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky a jste přirozeným lídrem? Pokud hledáte nové pracovní uplatnění, tak neváhejte a zašlete svůj životopis.
vedení ekonomického oddělení – 4 kolegové, účetní + finanční controller řízení financí - cash flow, controlling, reporting. spolupráce na sestavení rozpočtu a forecastech zpracovávání analýz a sledování potenciálních finančních rizik, vyhodnocování investic apod. jednání s externími finančními institucemi reporting v anglickém jazyce nadřízené do Itálie spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách zástup společnosti při interních a externích firemních auditech řídí fyzické inventury aktiv

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti praxe z mezinárodní výrobní společnosti anglický jazyk aktivně slovem i písmem zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků analytické myšlení s proaktivním přístupem k práci

Nabízíme

5 týdnů dovolené služební automobil i k soukromým účelům práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení flexibilní pracovní dobu dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 90 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Management