Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční kontrolor

referenční číslo: 642427a0256a7b0ceb0f32a2 | aktuálnost: 25.07.2023

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pozice "Finanční kontrolor - Útvar kontroly, auditu a stížností"

Náplň práce

  • kontrola hospodaření s veřejnými prostředky,
  • veřejnosprávní kontroly,
  • interní audit

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

  • zák. č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole a o změně některých zákonů,
  • zák. č. 255/2012 Sb., o kontrole (kontrolní řád)
  • zák. č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů,
  • zák. č. 420/2004 Sb., o přezkoumávání hospodaření územních samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí,
  • zák. č. 563/1991 Sb., o účetnictví,
  • zák. č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze,
  • zák. č. 500/2004 Sb., správní řád,
  • praxe v oblasti státní správy nebo samosprávy vítána,
  • aktivní znalost práce na PC (Word, Excel),
  • organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, psychická odolnost,
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou,

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zařazení do 10. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenková karta
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění
  • 5 dnů zdravotního volna
  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass
  • 200 hodin  dovolené
  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 1338/38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné