Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční Controller - junior

referenční číslo: 1616622816 | aktuálnost: 25.05.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi nejvýznamnější dodavatele zdravotnické techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční Controller – junior.

Náplň práce:

  • Podpora finančního ředitele
  • Tvorba reportů a analýz pro vedení firmy
  • Práce s čísly, vyhodnocování, kontrola profitability
  • Činnosti na přípravě forecastu, budgetu, měsíční uzávěrky
  • Spolupráce a odpovědnost za činnosti spojené s kontrolou finančních transakcí
  • Návrhy nových metod a kontrolních mechanismů v oblasti controllingu
  • Spolupráce na přípravě měsíčních uzávěrek (prodeje + P&L)
  • Spolupráce na přípravě budgetu a estimate
  • Kontrola analytického účetnictví
  • Příprava podkladů na cash-flow (rozvaha)
  • Spolupráce na Powerbi
  • Analýza skladů
  • Obecně reporting

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici controlligu /účetní odd. / analytické odd. / reporting výhodou
  • Pokročilou znalost baličku MS Office - zejména MS Excel (každodenní užívání)
  • Analytické myšlení – baví Vás práce s čísly
  • Znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • Základní znalost účetnictví
  • Schopnost argumentovat a řešit problémy

Co Vám nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Nástupní mzdu: 35 – 45 000 Kč/měsíc
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Teambuildingy
  • Kurzy anglického jazyka
  • Služební telefon, notebook
  • Možnost občasné práce z domova
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Čestlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čestlice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční analytik, odborný asistent, účetní, finanční specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce