Typ nabídky

Minimální mzda

Financial controller - SAP (40.-60.000 CZK)

referenční číslo: 32881 | aktuálnost: 11.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti s mnohaletou historii? Znáte SAP jako svý boty? Poradíte se s SQL příkazy? Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, tak už na nic nečekejte a reagujte na inzerát:

FINANCIAL CONTROLLER - SAP (40.-60.000 CZK)

Náplň práce

  • Kontrola finančních cílů a účetnictví ve výrobě.
  • Controlling ve výrobě.
  • Report, analýza a prezentace odvedené práce.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Praxi na obdobné pozici je potřeba.
  • Znalost SAPu. SQL výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • Znalost německého jazyka - výhodou.

Nabízíme

  • Odborné zaškolení
  • Možnost vzdělávání.
  • 5 týdnů dovolené + sick days.
  • Příspěvek penzijního připojištění.
  • Stravenky, flexipass.
  • Místo výkonu: okres Rychnov nad Kněžnou.

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Ekonomika, IT - prodej a služby