Typ nabídky

Minimální mzda

Finance Controller

referenční číslo: 1610925904 | aktuálnost: 18.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zajišťující holdingové služby pro mateřskou společnost, která je akcionářem 4 vodárenských společností v ČR a zároveň se zabývá prodejem tzv. SMART vodoměrů a rozvojem aktivit v oblasti odpadového hospodářství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finance Controller.

Náplň práce:

Osoba na této pozici bude přímo podřízena finančnímu řediteli pro Českou republiku a Polsko a bude zodpovědná zejména za:

  • spolupráci a kontrolu výstupů externí účetní firmy
  • reporting společnosti
  • controlling a přípravu reportů pro kontrolované entity v rámci ČR a Polska
  • příprava rozpočtů společnosti a controlling rozpočtů kontrolovaných entit v rámci ČR a Polska

Požadavky:

  • titul v oboru účetnictví, controlling
  • praktickou znalost českých účetních standardů a IFRS
  • minimálně 4 roky praxe v controllingu
  • pokročilou znalost MS Office - především Excel
  • znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost angličtina pro každodenní pracovní/odborné využití
  • ŘP. sb. B - výhodou

Nabídka:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavá práce na HPP – plný úvazek
  • malý přátelský pracovní kolektiv
  • průběžné odborné vzdělávání
  • benefity jako 5 týdnů dovolené pružná pracovní doba, pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...), vzdělávací kurzy, příspěvek na stravování, příspěvek na spoření / pojištění,
  • odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí 60 000 – 80 000 Kč brutto dle schopností a zkušeností
  • možnosti nástupu ihned / dle dohody
  • příjemné pracoviště v centru Prahy (Vinohrady)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Profese: finanční analytik, finanční ředitel/manažer, finanční specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení