Typ nabídky

Minimální mzda

Expedient/ka I. (suchý sklad) - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 1606679788 | aktuálnost: 12.12.2022

BILLA, spol. s r. o.

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám!

Pro náš centrální sklad v Modleticích u Prahy hledáme kandidátku na pozici Expedient/ka I.

Pozice vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • přidělování práce kompletářům
  • tisk dodacích listů
  • příprava průvodních listů vozidel
  • evidence docházky zaměstnanců skladu
  • komunikace s dopravci a pracovníky skladu
  • práce v týmu s ostatními expedienty

Vaše směny:

  • ranní směna 05:45 - 14:00
  • odpolední směna 13:45 - 22:00

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • praxe ve skladu výhodou
  • znalost práce s PC : dobrá znalost excel, word a outlook
  • komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • mzdu 37.000 Kč
  • roční prémii ve výši až 18.000 Kč (6000 Kč na dovolenou, 6.000 na Vánoce, 6.000 na začátku kalendářního roku)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování ve firemní kantýně
  • příplatky za noční a víkendové směny
  • mzdu vždy pravidelně do 15. dne v měsíci
  • dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
  • a další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

Nabízíme Vám práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy). Tak co, jdete do toho s námi?

Pošlete nám svůj kontakt prostřednictvím tlačítka „Mám zájem“ nebo rovnou volejte na 323 625 162. Rádi zodpovíme i Vaše dotazy.

Těšíme se na Vás.

Místo pracoviště: Modletice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů