Typ nabídky

Minimální mzda

ERP support specialist (56-60.000 Kč)

referenční číslo: 38191 | aktuálnost: 07.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pohybujete se v IT a máte praxi s ERP systémy? Ovládáte angličtinu a bavilo by Vás jezdit na pracovní cesty po celém světě?

Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Náplň práce

  • přizpůsobování a konfigurace ERP pro uživatele
  • testování systému pro zajištění potřeb společnosti
  • zodpovídání za ERP a řešení uživatelských problémů s ERP
  • navrhování a vyvoj aplikace pro ERP
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti a řešení jejich IT požadavků
  • Správa procesů v oblasti IT

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v IT oboru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace - min B2)
  • Znalost ERP systému (3+ let zkušeností)
  • Znalost EDI a problematiky dané oblasti
  • Zkušenosti s SQL databázemi

Nabízíme

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Čtvrtletní bonus
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří

Mzda: 56 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby