Typ nabídky

Minimální mzda

Engineering manager s AJ | služební auto

referenční číslo: 7-26-400630 | aktuálnost: 11.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Prázdná manažerská židle na oddělení engineeringu? To se jen tak nevidí!
Pokud už máte ve vedoucí roli zkušenosti a domluvíte se anglicky, můžete na ni usednout právě vy.

Na tomto postu vás čeká především:
- řízení oddělení engineeringu
- strategické plánování - projekty, investice
- spolupráce na zefektivnění výrobních procesů
- plánování, koordinace přípravy výroby dle aktuálních objednávek a požadavků zákazníků
- mezinárodní spolupráce s ostatními výrobními závody

Těším se na váš životopis!
jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadujeme

- min. SŠ technického zaměření
- schopnost plynule komunikovat v angličtině
- praxe v oblasti engineeringu
- zkušenosti s vedením týmu
- znalost balíčku MS Office
- ŘP sk. B

Nabízíme

- měsíční prémie
- služební automobil
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- příspěvek na dovolenou a Vánoce
- příspěvek na dopravu 3 Kč/km
- příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
- další odměny, příspěvky (narození dítěte, dárcovství krve, pracovní jubileum)
- flexibilní začátek/konec pracovní doby

Mzda: 70 000 - 85 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jihočeský kraj, Strakonice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita