Typ nabídky

Minimální mzda

Embedded vývojář junior - i absolventi (od 40.000 Kč)

referenční číslo: 34051 | aktuálnost: 14.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvým absolventem v oblasti IT či elektro nebo již máte nějaké praktické zkušenosti (třeba při škole)? Máte zkušenosti s EMBEDDED programováním v jazyku C, C++? Chcete pracovat pro menší společnost s velkou vizí růstu do budoucnosti? Pak hledáme právě Vás! Pošlete mi Váš životopis!

Česká společnost zabývající se vývojem elektronických zařízení hledá novou pracovní posilu na pozici:

EMBEDDED VÝVOJÁŘ JUNIOR - I ABSOLVENTI (od 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrh SW pro jednočipové procesory
  • Návrh testovacích aplikací pro PC
  • Optimalizace a testování vyvinutého SW
  • Komunikace s odděleními HW, SW

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost programování v C/C ++, LINUX výhodou
  • Anglický či německý jazyk výhodou
  • Základní orientaci v elektronických schématech

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Monžost využití přístupu nových technologií
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Teambuildingy/firemní akce
  • Možnost profesního růstu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Blansko

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj