Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik konstruktér - testování / vývoj

referenční číslo: 59087996babecf6b1241ee60 | aktuálnost: 08.04.2022

HIT HOFMAN, s.r.o.

Náplň práce

- navrhování, kontrola a testování elektronických zařízení
- diagnostika a opravy elektrotechnických zařízení a desek plošných spojů (DPS)
- kompletace a kontrola výrobků ve výrobě
- příprava podkladů pro vývoj nových výrobků nebo jejich inovaci
- kontakt s dodavateli nebo externími vývojáři
- vytváření a úpravy technologických postupů na výrobky

Požadujeme

- ochotu se učit novým věcem
- cílevědomost, samostatnost, důslednost, zodpovědnost
- schopnost číst elektrotechnická schémata a zkušenosti s navrhováním DPS
- znalost práce na PC (Autocad, MS Office)
- elektrotechnické vzdělání s maturitou, SŠ nebo VŠ
- min. 2 roky praxe v oblasti elektrotechniky/konstrukce

Nabízíme

- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
- moderní zázemí ve stabilní společnosti
- práce na HPP
- příspěvek na stravování
- finanční odměňování
- nástup možný ihned či dohodou

Místo pracoviště: Pražská 333, Psáry, 25244

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: konstruktér, vývojový inženýr, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita