Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik (35-50.000 Kč)

referenční číslo: 37510 | aktuálnost: 15.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s programování v systému Siemens? Domluvíte se anglicky a chcete se podívat v rámci práce i do zahraničí?

Nadnárodní výrobní společnost právě hledá posily do svého týmu na pozici ELEKTROTECHNIK (35-50.000 Kč)?

Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Programování PLC
  • Testování a instalace strojů
  • Spolupráce v elektro a mechanickém týmu
  • Práce s elektro výkresy
  • Pracovní cesty do zahraničí (Asie, Amerika, Evropa)

Požadujeme

  • SŠ v elektrotechnickém oboru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Základní znalosti programování PLC (SIEMENS v prostředí TIA Portal, Step 7 & WinCC)
  • Znalost měničů Siemens V20, G120 nebo jiných výrobců (Lenze, ABB)
  • Vyhláška 50/1978 Sb.
  • Ochota cestovat
  • Řidičský průkaz

Nabízíme

  • Zázemí prosperující výrobní společnosti
  • Možný rychlý profesní růst
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalitu: Kadaň

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika